Mrkněte na mé elektronické knížky, které vás inspirují a pomohou vám strávit společný čas v přírodě opravdu s radostí.

Tahák na výlet

75 aktivit v přírodě pro děti od 2,5 do 7 let

Nejprodávanější e-book, který již má téměř 1000 maminek, učitelek a vedoucích kroužků. Venkovní aktivity a hry pro 4 roční období, které budou bavit děti i vás. S Tahákem se už venku nudit nebudete.

 

Ohýnková kuchařka

Vaříme s dětmi na ohýnku. Oblíbená a inspirativní e-kuchařka, která vás provede základy vaření na ohni a pomůže vám připravit rychlé a zdravé dobroty bez vařiče i bez grilu.

 

 

Oblečte se do zimy

Speciál pro maminky s malými dětmi

Zjistěte, které kousky oblečení do chladu a zimy opravdu potřebujete, naučte se je vybírat a získejte tipy, jak za své peníze získat kvalitní a funkční věci. Oblékněte sebe i děti tak, abyste se cítili i v zimě jako v bavlnce.

 

 

Báječné výlety s mrňaty

Ověřené tipy, které vás připraví na pobyt v přírodě

Chcete namotivovat sebe i děti a vypravit se dál než na hřiště vedle domu?

Báječné výlety vás připraví na výlety do přírody s miminkem i batoletem a pomohou vám zvládnout i různé nástrahy mateřství i přírody. Po jeho přečtení se už nebudete obávat vyrazit do divočiny, protože si poradíte v každé situaci. 

 

Toskánský deník

Procestovali jsme zapadlé kouty Toskánska, hory, pláže i památky. Pracovali jsme jako dobrovolníci na farmě. A viděli jsme ten nejkrásnější západ slunce na světě.

Navštívili jsme průzračné jezero a několik lomů na mramor. Uchvátila nás katedrála v Sieně.

Taky nás skoro sežrali komáři, chvíli jsme byli úplně bez peněz a daleko od civilizace se nám v noci rozbilo auto. Ale příště jedeme zas!

 

Hrajeme si v přírodě – odmalička, s radostí, bezpečně

Specializovaný e-book pro rodiče, kteří chtějí s dětmi řádit v přírodě a dát jim svobodnu volného pohybu venku, ale řeší i bezpečnost dětí. Naučte se, jak bezpečně zvládat  méně bezpečná místa a jak vést děti k samostatnosti a  odvaze.