Objednávka minikurzu Sbal rodinu na cesty

 

♠ ANO, objednávám si minikurz Sbal rodinu na cesty s bonusy.

♠ ANO, chci, aby náš odjezd na letní dovolenou tentokrát proběhl hladce a v pohodě

♠ ANO, vím, že 2 úvodní maily se seznamy dostanu ihned po zaplacení a další část kurzu si aktivuji tak, jak budu potřebovat.   

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, superCASH, Bitcoin

Po prostudování všech lekcí od Lenky jsem připravená odjet na dovolenou do lesa i k moři. Jako zasloužilá máma tří dětí jsem si říkala, že mě návod, jak sbalit rodinu na dovolenou a na co před dovolenou myslet, nemůže překvapit. Opak je pravdou, už jenom informace o kontrole dokladů, přípravě auta před dovolenou nebo  seznam prázdninové lékárničky mě mile překvapil a teď cítím, že mě nic nemůže zaskočit.

Pokud pojedete kempovat, tak s tímto návodem vám nebude chybět lavórek, tak jako chyběl mě loni :-). A navíc budete vědět, co vše zajistit a dohodnout před odjezdem. Abyste se v klidu po dovolené mohli vrátit do čistého a útulného domova. Pokud budete následovat rady Lenky, sbalíte se na dovolenou bez stresu, v pohodě a hlavně nic nezapomenete.

Tereza Chlebusová Kandráčová

www.plavusterezou.cz