Děsíš se balení na rodinnou dovolenou?

Udělej 5 kroků, díky kterým to letos zvládneš s úsměvem.

Cítíš se zahlcená tím množstvím věcí, které musíš zařídit?

Vždy odjíždíš vyčerpaná a stejně něco zapomeneš?

Nejsi v tom sama…

Naštěstí mám řešení

– minikurz Sbal rodinu na cesty

V čem ti minikurz pomůže?

5 kroků pro hladký start tvé báječné letní dovolené

“Naučíš se zorganizovat si přípravy tak, abys zvládla sbalit celou rodinu na dovolenou v klidu, bez stresu a abys na nic důležitého nezapomněla.”

Lenka Voštová

autorka kurzu, průvodkyně pobytem v přírodě, maminka 4 dětí

Přesný postup příprav
v jednotlivých krocích

Tipy, jak postupovat, aby ses v tom neztratila.

Podrobné seznamy k vytištění pro cestu autem i pro kempování.

Seznam věcí pro školáky, cestovní lékárnička, co vzít na cestu s miminkem.

Maily v reálném čase.

Od této chvíle už vždy sbalíš rodinu na cesty rychle a s přehledem!

 

 Balení na cesty pro mě bývalo noční můrou

Na poslední chvíli jsem hledala oblečení, v zavazadlech byl zmatek, nevěděla jsem, kde co mám. Vždy jsem zapomněla něco důležitého. A když jsme konečně vyrazili, už jsem se vůbec netěšila. Byla jsem vyřízená, a to nás ještě čekal celý den v autě!

Ale nakonec jsem vytvořila systém, díky kterému dnes již sbalím naši velkou rodinu na prázdninový roadtrip bez zmatků a v klidu. Všichni to zvládáme mnohem lépe, když víme, čím začít a jak postupovat.

Odjezd na dovolenou je radostná událost plná příslibů.  

Také přemýšlíš o tom, že všichni v létě někam
jezdí a ty bys také ráda někam vyrazila, ale je tu spousta ale…? Máš strach z kolotoče kolem balení a jste vícečlenná rodina? Obáváš se, aby z celé přípravy nakonec nebyl vysilující chaos s hádkou a závěrečným – nikam nejedem? Mnoho dovolených takto skončilo. Ale Tvoje taková nebude!

S Lenčiným praktickým, postupným a
přehledným návodem se seznamy na nic nezapomeneš. Chceš  mít vše v pohodě sbalené a s lehkostí a klidem zavřít dveře bytu, nechat starosti za sebou a prostě vyrazit vstříc novým zážitkům?  Tak neváhej. Už máš Lenčin minikurz na cesty? Já ano a už se těším, až vyrazíme.

Radka Ošťádalová,

maminka 3 dětí, včelařka

Po prostudování všech lekcí od Lenky jsem připravená odjet na dovolenou do lesa i k moři. Jako zasloužilá máma tří dětí jsem si říkala, že mě návod, jak sbalit rodinu na dovolenou a na co před dovolenou myslet, nemůže překvapit. Opak je pravdou, už jenom informace o kontrole dokladů, přípravě auta před dovolenou nebo  seznam prázdninové lékárničky mě mile překvapil a teď cítím, že mě nic nemůže zaskočit.

Pokud pojedete kempovat, tak s tímto návodem vám nebude chybět lavórek, tak jako chyběl mě loni :-). A navíc budete vědět, co vše zajistit a dohodnout před odjezdem. Abyste se v klidu po dovolené mohli vrátit do čistého a útulného domova. Pokud budete následovat rady Lenky, sbalíte se na dovolenou bez stresu, v pohodě a hlavně nic nezapomenete.

Tereza Chlebusová Kandráčová

maminka 3 dětí, majitelka plavecké školy, plavusterezou.cz

Znám to! Balení u nás probíhalo velmi často ve stylu křiku a zoufalství. 
Odjížděli jsem naštvaní a unavení. Dnes už je to o dost lepší a děti nás 
pochválí, když odjedeme bez problému a v klidu. Díky kurzu SBAL RODINU 
NA CESTY to rozhodně už bude pravidelnost. Jsem nadšena, že mám konečné 
manuál, jak na to. Díky!

Jana Ohanková

autorka e-booku Objevte tajemství léčivých zdrojů a žijte díky nim zdravý a spokojený život, www.mojezdrojovna.cz, www.janaohankova.cz

Jak to v kurzu vypadá?

 

  • Po zakoupení ti pošlu celkem 6 e-mailů s podrobnými kroky
  • Ujasníš si jednotlivé okruhy příprav a zjistíš, čím začít
  • Dostaneš podrobné seznamy věcí na dovolenou autem, pod stanem i s miminkem. 
  • Maily se seznamy ti přijdou hned, další kroky si aktivuješ tak, aby ti chodily ve správný čas
  • Ukáži ti prověřený postup, jak se vyhnout zmatkům a zapomenutým věcem 
  • Poslední den před odjezdem bude “lehárko”

 

Co ještě ke kurzu získáš?

  • BONUS Č. 1 – 50% slevu na e-book Toskánský deník – 33 dní, 3000 kilometrů a 4 děti v autě plný zápisků a postřehů z naší měsíční cesty Itálií

  • BONUS Č. 2 – Podporu a sdílení v tajné fb skupině jen pro účastnice kurzu 

  • BONUS Č. 3 – Mini e-book 5 her k moři pro malé neplavce ve formátu .pdf

Představ si, jak skvělé to bude, až balení i odjezd na dovolenou konečně proběhne v klidu, všechno bude včas přichystané a už tě nic nezaskočí. Již žádné dokupování věcí, které jsi zapomněla doma. Na cesty budeš odjíždět odpočatá a v pohodě.  A příště znovu a znovu, už napořád. 

Cena kurzu je 450 Kč. Kup již teď, získej seznamy věcí a plán příprav a další části kurzu aktivuj, než opravdu pojedeš.   

Můžu nakouknout, jak to vypadá uvnitř kurzu?

Chceš se podívat na ukázku, jak to v kurzu vypadá? Klikni na tlačítko a nahlédni dovnitř.

Stále váháš, zda kurz koupit?

Neslibuješ nemožné? Opravdu se sbalím v pohodě, nic nezapomenu a budu odjíždět plná sil?

Jasně, sbalit velkou rodinu s malými dětmi nebo připravit ještě věci na táboření je hodně práce. Sbalit všechno za tebe sice nezvládnu, ale opravdu ti pomohu udělat si v přípravách systém, který ti zaručí, že to zvládneš včas, budeš dobře připravená a nebudeš na poslední chvíli panikařit, protože nestíháš. Provedu tě krok za krokem v reálném čase podle toho, kdy si kurz aktivuješ. A den před odjezdem již bude v pomalejším tempu, abys odjížděla odpočatá.

Seznamy si můžu napsat sama, tak proč si mám kupovat kurz?

Díky minikurzu ušetříš spoustu času, který bys věnovala psaní seznamů, a hlavně dostaneš balíček kroků a postupů, které ti skutečně uleví. Práci si rozdělíš na etapy a už nebudeš zahlcená tou hromadou práce, která nemá konce.

Budu mít čas kurz dělat? Kolik mi zabere času?

Času bude dost, protože všechny přípravy bys musela udělat i tak, ale s kurzem budou na sebe logicky navazovat a vše budeš stíhat v pravý čas. Odpadne ti hledání věcí, shánení na poslední chvíli a stres kolem balení. Ihned po zaplacení dostaneš 2 úvodní maily s prvními kroky, které udělej co nejdřív. Ty mohou zabrat nějaký čas, ale můžeš je dělat postupně, kdykoli se to ti hodí. Další část kurzu si aktivuješ 5 dnů před odjezdem. Samotné čtení je vždy na pár minut, takže se nemusíš bát, že by ses k tomu nedostala.

Garance

Jsem velmi ráda, že tě zaujal můj kurz Sbal rodinu na cesty, který ti pomůže zorganizovat si přípravy a sbalit se v klidu a v pohodě. 

Přesto, pokud bys měla pocit, že minikurz není tím, co jsi očekávala a nedal ti žádnou hodnotu, neboj se mne požádat o vrácení peněz.

Garantuji vrácení až do 14 dní od zakoupení. Nic neriskuješ.

Lenka Voštová

autorka

Tentokrát dokážeš sbalit na rodinnou dovolenou bez zmatků. Minikurz Sbal rodinu na cesty tě povede krok za krokem, abys všechno stihla, na nic nezapomněla a odjížděla odpočatá. Tak už neváhej. Za pouhých 450 Kč získáš jistotu a klid, že se odjezd podaří v pohodě.