Děsíš se balení na rodinnou dovolenou?

Udělej 5 kroků, díky kterým to letos zvládneš s úsměvem.

Cítíš se zahlcená tím množstvím věcí, které musíš zařídit?

Vždy odjíždíš vyčerpaná a stejně něco zapomeneš?

Nejsi v tom sama…

Naštěstí mám řešení

– minikurz Sbal rodinu na cesty

V čem ti minikurz pomůže?

5 kroků pro hladký start tvé báječné letní dovolené

“Naučíš se zorganizovat si přípravy tak, abys zvládla sbalit celou rodinu na dovolenou v klidu, bez stresu a abys na nic důležitého nezapomněla.”

Lenka Voštová

autorka kurzu, průvodkyně pobytem v přírodě, maminka 4 dětí

Přesný postup příprav
v jednotlivých krocích

Tipy, jak postupovat, aby ses v tom neztratila.

Podrobné seznamy k vytištění pro cestu autem i pro kempování.

Seznam věcí pro školáky, cestovní lékárnička, co vzít na cestu s miminkem .

Maily v reálném čase.

Od této chvíle už vždy sbalíš rodinu na cesty rychle a s přehledem!

 

 Balení na cesty pro mě bývalo noční můrou

Na poslední chvíli jsem hledala oblečení, v zavazadlech byl zmatek, nevěděla jsem, kde co mám. Vždy jsem zapomněla něco důležitého. A když jsme konečně vyrazili, už jsem se vůbec netěšila. Byla jsem vyřízená, a to nás ještě čekal celý den v autě!

Ale nakonec jsem vytvořila systém, díky kterému dnes již sbalím naši velkou rodinu na prázdninový roadtrip bez zmatků a v klidu. Všichni to zvládáme mnohem lépe, když víme, čím začít a jak postupovat.

Odjezd na dovolenou je radostná událost plná příslibů.  

Také přemýšlíš o tom, že všichni v létě někam
jezdí a ty bys také ráda někam vyrazila, ale je tu spousta ale…? Máš strach z kolotoče kolem balení a jste vícečlenná rodina? Obáváš se, aby z celé přípravy nakonec nebyl vysilující chaos s hádkou a závěrečným – nikam nejedem? Mnoho dovolených takto skončilo. Ale Tvoje taková nebude!

S Lenčiným praktickým, postupným a
přehledným návodem se seznamy na nic nezapomeneš. Chceš  mít vše v pohodě sbalené a s lehkostí a klidem zavřít dveře bytu, nechat starosti za sebou a prostě vyrazit vstříc novým zážitkům?  Tak neváhej. Už máš Lenčin minikurz na cesty? Já ano a už se těším, až vyrazíme.

Radka Ošťádalová,

maminka 3 dětí, včelařka

Po prostudování všech lekcí od Lenky jsem připravená odjet na dovolenou do lesa i k moři. Jako zasloužilá máma tří dětí jsem si říkala, že mě návod, jak sbalit rodinu na dovolenou a na co před dovolenou myslet, nemůže překvapit. Opak je pravdou, už jenom informace o kontrole dokladů, přípravě auta před dovolenou nebo  seznam prázdninové lékárničky mě mile překvapil a teď cítím, že mě nic nemůže zaskočit.

Pokud pojedete kempovat, tak s tímto návodem vám nebude chybět lavórek, tak jako chyběl mě loni :-). A navíc budete vědět, co vše zajistit a dohodnout před odjezdem. Abyste se v klidu po dovolené mohli vrátit do čistého a útulného domova. Pokud budete následovat rady Lenky, sbalíte se na dovolenou bez stresu, v pohodě a hlavně nic nezapomenete.

Tereza Chlebusová Kandráčová

maminka 3 dětí, majitelka plavecké školy, plavusterezou.cz

Znám to! Balení u nás probíhalo velmi často ve stylu křiku a zoufalství. 
Odjížděli jsem naštvaní a unavení. Dnes už je to o dost lepší a děti nás 
pochválí, když odjedeme bez problému a v klidu. Díky kurzu SBAL RODINU 
NA CESTY to rozhodně už bude pravidelnost. Jsem nadšena, že mám konečné 
manuál, jak na to. Díky!

Jana Ohanková

autorka e-booku Objevte tajemství léčivých zdrojů a žijte díky nim zdravý a spokojený život, www.mojezdrojovna.cz, www.janaohankova.cz

Jak to v kurzu vypadá?

 

  • Po zakoupení ti pošlu celkem 6 e-mailů s podrobnými kroky
  • Ujasníš si jednotlivé okruhy příprav a zjistíš, čím začít
  • Dostaneš podrobné seznamy věcí na dovolenou autem, pod stanem i s miminkem. 
  • Maily se seznamy ti přijdou hned, další kroky si aktivuješ tak, aby ti chodily ve správný čas
  • Ukáži ti prověřený postup, jak se vyhnout zmatkům a zapomenutým věcem 
  • Poslední den před odjezdem bude “lehárko”

 

Co ještě ke kurzu získáš?

  • BONUS Č. 1 – 50% slevu na e-book Toskánský deník – 33 dní, 3000 kilometrů a 4 děti v autě plný zápisků a postřehů z naší měsíční cesty Itálií

  • BONUS Č. 2 – Podporu a sdílení v tajné fb skupině jen pro účastnice kurzu 

  • BONUS Č. 3 – Mini e-book 5 her k moři pro malé neplavce ve formátu .pdf

Představ si, jak skvělé to bude, až balení i odjezd na dovolenou konečně proběhne v klidu, všechno bude včas přichystané a už tě nic nezaskočí. Již žádné dopuvování věcí, které jsi zapomněla doma. Na cesty budeš odjíždět odpočatá a v pohodě.  A příště znovu a znovu, už napořád. 

Hodnota a běžná cena kurzu je 450 Kč. Do 1.června jej však můžeš získat jen za 350 Kč.  

Kup teď  a aktivuj si kurz, až jej budeš potřebovat.   

Můžu nakouknout, jak to vypadá uvnitř kurzu?

Chceš se podívat na ukázku, jak to v kurzu vypadá? Klikni na tlačítko a nahlédni dovnitř.

Stále váháš, zda kurz koupit?

Neslibuješ nemožné? Opravdu se sbalím v pohodě, nic nezapomenu a budu odjíždět plná sil?

Jasně, sbalit velkou rodinu s malými dětmi nebo připravit ještě věci na táboření je hodně práce. Sbalit všechno za tebe sice nezvládnu, ale opravdu ti pomohu udělat si v přípravách systém, který ti zaručí, že to zvládneš včas, budeš dobře připravená a nebudeš na poslední chvíli panikařit, protože nestíháš. Provedu tě krok za krokem v reálném čase podle toho, kdy si kurz aktivuješ. A den před odjezdem již bude v pomalejším tempu, abys odjížděla odpočatá.

Seznamy si můžu napsat sama, tak proč si mám kupovat kurz?

Díky minikurzu ušetříš spoustu času, který bys věnovala psaní seznamů, a hlavně dostaneš balíček kroků a postupů, které ti skutečně uleví. Práci si rozdělíš na etapy a už nebudeš zahlcená tou hromadou práce, která nemá konce.

Budu mít čas kurz dělat? Kolik mi zabere času?

Času bude dost, protože všechny přípravy bys musela udělat i tak, ale s kurzem budou na sebe logicky navazovat a vše budeš stíhat v pravý čas. Odpadne ti hledání věcí, shánení na poslední chvíli a stres kolem balení. Ihned po zaplacení dostaneš 2 úvodní maily s prvními kroky, které udělej co nejdřív. Ty mohou zabrat nějaký čas, ale můžeš je dělat postupně, kdykoli se to ti hodí. Další část kurzu si aktivuješ 5 dnů před odjezdem. Samotné čtení je vždy na pár minut, takže se nemusíš bát, že by ses k tomu nedostala.

Garance

Jsem velmi ráda, že tě zaujal můj kurz Sbal rodinu na cesty, který ti pomůže zorganizovat si přípravy a sbalit se v klidu a v pohodě. 

Přesto, pokud bys měla pocit, že minikurz není tím, co jsi očekávala a nedal ti žádnou hodnotu, neboj se mne požádat o vrácení peněz.

Garantuji vrácení až do 14 dní od zakoupení. Nic neriskuješ.

Lenka Voštová

autorka

Tentokrát dokážeš sbalit na rodinnou dovolenou bez zmatků a v pohodě. Minikurz Sbal rodinu na cesty tě povede krok za krokem, abys všechno stihla, na nic nezapomněla a odjížděla odpočatá. Tak už neváhej, za pouhých 350 Kč jej pořídíš jen do 1. 6. 2019. Léto je tu coby dup.

Do konce předprodeje zbývá jen

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny